Спадковість, яку діти отримують від батька

Обоє батьків беруть участь практично однаково в формуванні своєї дитини, але є ряд спадкових рис і захворювань, які малюк може отримати тільки від батька або ж батько є головним вектором розвитку якихось певних здібностей або особливостей. Так що на етапі планування дитини можна зробити деякі висновки про його майбутнє зовнішній вигляд або поведінку, дивлячись на тата.

1. Стать дитини
Народиться хлопчик чи дівчинка – це немов лотерея, спрогнозувати і обчислити стать дитини не допоможуть ворожки або календарі планування статі, яких в інтернеті завжди достатньо. І тільки батькова хромосома вирішить, хто з’явиться на світ. Адже у жінки є тільки X-хромосоми. А у чоловіка є і Х і Y. Якісь беруть верх і це можна відстежити, заглянувши в родовід тата. Якщо в роду багато дівчаток – ймовірність що і ваша дитина буде жіночої статі, різко збільшується. До речі, дівчатка беруть риси зовнішності частіше 50/50 від обох батьків, а хлопчики більше схожі на маму. Адже її Х-хромосома відповідає за зовнішність.

2. Здорові зуби
Саме від батька дитина переймає свій майбутній стан зубів. І якщо у тата сімейства є проблеми із зубною емаллю або ж з формою щелепи – відразу підбирайте хорошого дитячого стоматолога. Навіть при ідеальній гігієни зубної порожнини – проблем не уникнути. Гени батька домінують в цьому питанні, і вам дуже пощастило, якщо у нього здорові і міцні зуби. Пухкі губи і татова посмішка теж найчастіше переходить до дитини від батька. Можна сказати, що губи з зубами йдуть оптом в одному пакеті зовнішності.

3. Зріст дитини
На зріст дитини впливають обоє батьків, але домінантним є зріст батька. Існує приблизна формула, за якою можна розрахувати майбутній зріст сина чи доньки. Потрібно скласти зріст двох батьків, відняти 13, щоб обчислити зріст дочки або додати 13, якщо рахуєте зріст сина. Після чого число розділити на два. Але, як показує життя, розрахунки ці дуже приблизні. Але у високого батька з великою ймовірністю і діти будуть високі, не дивлячись на те, що мама низького зросту. У формуванні міцної фігури батьківські гени теж будуть домінувати.

You cannot copy content of this page