“Сухий” посол червоної риби в домашніх умовах

Просте приготування солоної червоної риби. Про користь червоної риби знають всі. І дуже багато хто любить червону рибу саме в солоному варіанті. Простіше і швидше купити таку рибу в магазині, але надійніше і смачніше приготувати її вдома самостійно.

Смачно засолити рибу можна простим засоленням, використовуючи лише сіль і цукор. В результаті виходить дуже смачна і корисна закуска.

ІНГРЕДІЄНТИ

  • червона риба 500  гр
  • сіль 1 ст.л.
  • цукор 1 ст.л.

Приготування

Крок 1. Підготувати зазначені продукти для засолювання червоної риби. Солити я буду горбушу, але за таким же принципом можна посолити і сьомгу, кету. Солити будемо сухим засоленням, тобто без використання будь-якої рідини. Найпростіший варіант – це сіль і цукор. Сіль в даному рецепті краще брати кам’яну з великими кристалами. Підготувати посуд, краще брати скляний.

Крок 2. Для засолювання риби особливу увагу варто приділити самій рибі. Краще брати свіжу рибу. Вона повинна бути з цілою блискучою шкіркою, прозорими очима. Не мати стороннього неприємного запаху. Рибу очистити від луски, промити, випатрати і обсушити серветками або рушником. Потім акуратно гострим ножем відокремити філе від кістки, не ушкоджуючи цілісності м’якоті. Для зручності філе можна розрізати на кілька великих частин.У окремій мисці змішати сіль і цукор.

Крок 3. У підготовлений посуд викладати підготовлене філе червоної риби. Рівномірно і рясно розподілити суміш по рибним шматках (посипати і промасувати пальцями по обидва боки філе). Накрити контейнер кришкою і прибрати в холодильник. Трохи постоявши, риба дасть сік, його потрібно буде зливати, щоб філе зберегло пружність. Також можна покласти невеликий гніт на рибу, для надійності засолювання.

Крок 4. Для отримання малосольной риби досить однієї доби, чим більше часу буде солитися риба, тим більше буде посол риби: середній посол – 2 доби, сильний – 3 доби. Як тільки вирішили припинити засолювання риби, її потрібно дістати з контейнера, промочити серветками і акуратно гострим ножем відокремити філе від шкірки. Порізати на порційні шматочки і укласти в контейнер, з щільною кришкою, прибрати в холодильник. Довго зберігати рибу не рекомендується.

You cannot copy content of this page