Топ неочікуваних речей, які потребують дезінфекції частіше за інші

На даний момент через непросту епідеміологічну ситуацію в країні приймаються максимальні заходи щодо недопущення поширення вірусної інфекції COVID-19. Всі міські служби перейшли на посилений режим роботи.  Турбота про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких – найголовніше, що повинен зробити кожен з нас.

Залишаючись вдома, важливо дотримуватися ряду правил, які допоможуть скоротити ризик зіткнення з різними типами хвороботворних бактерій. Адже навіть в режимі самоізоляції ми продовжуємо ходити за продуктами, виносити сміття і гуляти з домашніми тваринами. Ми зібрали кілька предметів, з якими кожен з нас найбільш часто контактує протягом дня і які необхідно регулярно дезінфікувати.

САНІТАЙЗЕР
На першому місці знаходиться річ першої необхідності, яка сама потребує дезінфекції. Дезинфікуючи все навколо, він сам залишається розсадником різних бактерій. Ніхто не замислюється про те, що ми беремо САНІТАЙЗЕР брудними руками і кладемо його в різних далеко не стерильних місцях. Тому введіть за правило продезинфікувавши руки, заодно протерти і САНІТАЙЗЕР.

Годинники
Напевно, багато хто з нас замість звичайних годинників користуються електронними гаджетами. Тому протягом дня ми постійно торкаємося до них, щоб прийняти виклик, прочитати повідомлення або просто подивитися час. Але ремінець навіть звичайних годинників накопичує за день на собі велику кількість небезпечних бактерій, тому не варто нехтувати дезінфекцією цього предмета.

Повідок для тварини
Кожен раз, йдучи на прогулянку з твариною або повертаючись з неї, ми доторкається до дверей в під’їзді, чіпаємо кнопки в ліфті тощо. Тому якщо у Вас в будинку є тварина, не забувайте періодично обробляти його повідок, а також кожного разу після прогулянки мити лапи. Особливо, якщо в квартирі є маленькі діти.

Зарядний пристрій для телефону
Предмет, який ми використовуємо щодня, носимо з собою, кладемо на підлогу і залишаємо не в самих чистих місцях. Намагайтеся не забувати час від часу протирати шнур разом зі штекером дезінфікуючими серветками.

Навушники
Якщо з телефоном все зрозуміло, то про такий важливий предмет, як навушники, багато хто забуває. І дарма, адже вони контактують безпосередньо з нашим обличчям, а до цього лежать в кишені або сумці. Для цього знадобляться звичайні антибактеріальні серветки на основі спирту. Намагайтеся робити це якомога частіше, бажано кілька разів на день.

Ключі
Це предмет, який ми залишаємо в самих різних місцях: стіл, кишені, сумки або підлокітники у автомобіля. Крім цього, ключі кілька разів на день контактують з дверима в під’їзді і дуже потребують періодичної дезінфекції.

Пульт від телевізора
Пульт від телевізора може перебувати в самих різних частинах квартири: на тумбочках, між диванними подушками або навіть під ліжком. І як правило, максимум, що йому дістається – це протирання вологою ганчіркою під час прибирання, а контактують з ним абсолютно всі домочадці, навіть маленькі діти. Не забувайте час від часу дезінфікувати його спеціальними засобами.

Багато хто думає, що САНІТАЙЗЕР можна замінити міцним алкоголем, але це не зовсім так. Справа в тому, що в спеціальних дезінфікуючих засобах вміст спирту – 70%, а в, наприклад, горілці всього близько 40. Тому краще не сподіватися на цей народний спосіб і користуватися спеціально призначеними для дезінфекції засобами.

Крім цього, особливу увагу варто приділити речам, які також накопичують на собі величезну кількість різних бактерій: дверні ручки, побутові предмети типу гребінців, дитячі іграшки, а також постарайтеся при можливості користуватися одноразовими рушниками. І не забувайте найголовніші правила, які були озвучені вже сотні разів: як можна частіше мийте руки, намагайтеся рідше торкатися до обличчя і дотримуйтеся дистанції при спілкуванні з людьми. А при виникненні симптомів захворювання на грип або ГРВІ негайно викликайте лікаря.

You cannot copy content of this page