fbpx

Українців попередили про ризик заразитися коронавірусом і грипом одночасно

Ризик зараження коронавірусом і грипом одночасно можливий, але як буде протікати захворювання, поки невідомо. Про це попередили інфекціоністи.

Коронавірус – нове захворювання, і про нього відомо ще не все, в тому числі недостатньо вивчене питання протікання поєднаних інфекцій.

Інфекціоністи порадили обов’язково зробити щеплення від грипу якнайшвидше, як тільки будуть запущені програми вакцинації. Це було важливо і в минулі сезони, але особливо важливо під час складної ситуації з коронавірусом.

У 2020 році програму вакцинації від грипу планують запустити раніше, ніж зазвичай, імовірно, на початку вересня.

Чому коронавірус може виявитися набагато небезпечніше і вбивати вже видужали людей

Раніше повідомлялося, що проведення комп’ютерної томографії (КТ) для діагностики коронавирусу не поргожує розвитком раку, тому що дослідження на зараження проводяться з меншим променевим навантаженням, ніж звичайне КТ-дослідження. Доза від КТ-досліджень практично збігається з природним радіаційним фоном.

Related Post

Які щеплення потрібні дорослимЯкі щеплення потрібні дорослим

Вакцинація потрібна не тільки в дитячому віці. З роками імунний захист слабшає, тому дорослим також необхідні щеплення. Перед тим як проводити вакцинацію, проконсультуйтеся у імунолога і при необхідності здайте аналізи

Як мурашки захищають від облисінняЯк мурашки захищають від облисіння

Довгий час вважалося, що гусяча шкіра не несе практичної користі. Нове дослідження гарвардських вчених доводить зворотнє – цей рефлекс можна успішно використовувати для профілактики облисіння. Дослідники з Гарвардського університету з’ясували,

facebook