Вакцина від Covid-19: стала відома вартість для українців

Вакцина від Covid-19 буде коштувати близько 20 доларів, тобто близько 500 гривень. Про це повідомив в ефірі «Українського радіо» головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Одна доза вакцини коштуватиме близько 500 грн, її потрібно буде вводити двічі, тож українцю знадобиться близько 1000 гривень, щоб отримати необхідні дози вакцини.

Чиновник зазначив, що зараз вакцина вже на третій стадії розробки і в перших рядах в списку ВООЗ.

«Сьогодні ніхто не підписує договори, сьогодні розміщуються так звані замовлення на вакцину. Нам також надіслали певну комерційну пропозицію. Вже ми орієнтовно знаємо, скільки може коштувати вакцина. Перша, хто озвучив, – це компанія з Китаю, яка вже в третій клінічній стадії, перша в списку серед розробників в списку ВООЗ. Вона каже, що вакцина буде коштувати близько 20 доларів, близько 500 гривень – одна доза, і її потрібно буде ввести два рази », – зазначив Ляшко.

Поки що препарат не зареєстрований, але українцю знадобиться 1000 гривень, щоб отримати дві дози вакцини.

Головний санітарний лікар України вважає, що практично все населення країни має пройти щепленя, але, природно, є люди з протипоказаннями. В першу чергу потрібно вакцинувати лікарів і співробітників силових структур. Засоби має виділити держава. У другу чергу потрібно вакцинувати літніх людей.

You cannot copy content of this page