fbpx

Вчені розповіли, з чим не можна їсти яйця

Отримати нетравлення легко, якщо неправильно поєднувати деякі продукти.

Наприклад, не можна вживати яйця одночасно з фруктами, тому що це може привести до неприємних симптомів з боку кишечника, аж до діареї, попереджають медики.

Також не варто змішувати яйця з іншими багатими білком продуктами і вживати яйця з рисом, щоб не завдати удар по травній системі.

Крім того, разом з яйцями погано засвоюються корисні жирні кислоти – відмовитися слід від поєднання яєць з оливковою олією, авокадо і жирною рибою, які є джерелами цих нутрієнтів.

Також небажано вживати яйця з картоплею і бататом. Корисні речовини в цих продуктах краще засвояться, якщо вживати їх в різні прийоми їжі.

Related Post

Рецепт: Не смажемо котлети, а запікаємо їх. Так вони виходять ще соковитіше і кориснішеРецепт: Не смажемо котлети, а запікаємо їх. Так вони виходять ще соковитіше і корисніше

Смачні котлети можна приготувати не тільки на сковороді, политій маслом. Цей варіант чудової м’ясної страви припаде до смаку багатьом. Котлети залишаються ніжними і соковитими всередині, але при цьому мають хрустку

“Сухий” посол червоної риби в домашніх умовах“Сухий” посол червоної риби в домашніх умовах

Просте приготування солоної червоної риби. Про користь червоної риби знають всі. І дуже багато хто любить червону рибу саме в солоному варіанті. Простіше і швидше купити таку рибу в магазині,

Капуста – “триденка” затьмарить будь-яку закруткуКапуста – “триденка” затьмарить будь-яку закрутку

Рецепт капусти, яка готуэться за три дні – білокачанної квашеної капусти швидкого приготування. Продукти Капуста – 1 качан Морква – 1 шт. Вода – 1 л Сіль – 1 ст.