Вчені з’ясували, чи може алкоголізм передаватися у спадок

Англійські фахівці виявили варіацію генів, пов’язаних з тягою до спиртних напоїв. Результати дослідження були опубліковані в виданні Science Advance.

Несподіване відкриття вчених з університету Ліверпуля здивувало громадськість: виявилося, що тяга до алкоголю дійсно може бути спадковою.

Схильних до алкоголізму щурів легше дресирують: незвичайні факти про хвостатих

Питання про спадковий алкоголізм не раз ставав порядком денним для багатьох вчених. Хтось відкидав будь-яку ймовірність, а хтось заперечував всілякі доводи в цю сторону. Британські вчені провели ряд досліджень за участю сімей з рідними і усиновленими дітьми і виявили певні ризики спадкового алкоголізму.

Як повідомило видання Science Advance, алкоголізм може передаватися у спадок. До такого результату прийшли британські вчені після дослідження асоціацій.

125 тисяч британців і 49 тисяч американців стали учасниками дослідження, в результаті якого фахівці знайшли шість різновидів генів, що підтверджують схильність до зловживання алкоголем.

Related Post

Названі відмінності кашлю при коронавірусі і застудіНазвані відмінності кашлю при коронавірусі і застуді

В даний час багато ознак застуди або грипу можуть cприйматися за коронавірусну інфекцію. Особливим фактором тут служить кашель, який, як відомо, є відмінною рисою COVID-19. За інформацією 25-річного Калума Уішарт,

Що робити якщо потіють та набрякають ногиЩо робити якщо потіють та набрякають ноги

Тільки літо надає нам можливість продемонструвати ніжки у всій своїй красі. Однак безліч літніх чинників здатні зіпсувати весь ефект і спровокувати неприємності у вигляді набряків, мозолів, пітливості і тяжкості в

Гірка правда про молоко – чому воно перестало прокисати?Гірка правда про молоко – чому воно перестало прокисати?

Далеко не все молоко на полицях магазинів натуральне. Закони природи порушені: молоко більше не скисає. Найчастіше, постоявши зайвого часу, молоко стає гірким. З улюбленого продукту вже не зробиш домашній кисляк.