fbpx

Вчені з’ясували, чи можна пити воду, яку кип’ятили два рази

Зазвичай після кип’ятіння в наших чайниках ще залишається трохи води. Чи обов’язково потрібно від неї позбавлятися, або можна залишити і закип’ятити пізніше ще раз? Німецькі експерти з Інституту Фрезеніус дали чіткі наукові рекомендації на цей рахунок.

Поширена помилка
В умах багатьох людей сидить переконання, що не можна більше одного разу кип’ятити воду, так як це є шкідливим для нашого здоров’я. Практично кожен другий після разового кип’ятіння виливає її з чайника. Багато людей бояться бактерій або шкідливих речовин, які можуть в ній накопичуватися і погано позначатися на самопочутті.

Але насправді чи небезпечно пити воду, яка кипіла повторно?

Вердикт німецьких фахівців такий: вживання води після повторного кип’ятіння не несе будь-яких небезпечних наслідків для здоров’я.

«Не варто боятися розмноження бактерій у воді: їх кількість, поки вони будуть перебувати в чайнику, дійсно може зростати, однак при повторному кип’ятінні води мікроорганізми повністю знищуються окропом. Що стосується смаку води, яка повторно закипіла, немає ніяких наукових доказів того, що він стає гірше », – вважають фахівці.

Вчені закликають використовувати на своїй кухні тільки якісну і  обов’язкову сертифікацію на посуд від перевірених і безпечних виробників. Це захистить вас від ризику проникнення частинок матеріалів чайника в воду за той період часу, поки вона в ньому знаходиться і кип’ятиться.

Related Post

Навіщо вчені радять спати в шкарпетках навіть улітку?Навіщо вчені радять спати в шкарпетках навіть улітку?

Уві сні, як і на морозі, краще тримати ноги в теплі. І навіть улітку це не буде зайвим, а навпаки. Щоб не було спекотно віддайте перевагу шкарпеткам із тонкої натуральної

Сон в мокрих шкарпетках і ще 9 дивних звичок для довголіттяСон в мокрих шкарпетках і ще 9 дивних звичок для довголіття

Кращі уми людства знайшли незвичайні, але приємні і прості речі, які ми можемо робити для свого здоров’я прямо сьогодні. 1. Спіть з 10 вечора до 6 ранку Це найкращий час

Вчені назвали напій, який допоможе захистити легеніВчені назвали напій, який допоможе захистити легені

Дослідження вчених показали, що куркума здатна оберігати легені від цілого ряду важких захворювань. Тому фахівці радять додавати її в чай ​​і інші блюда, Фахівці прийшли до висновку, що чай з

facebook