Як кинути палити?

Кожна людина, яка палить, рано чи пізно замислюється про шкоду для власного здоров’я. Хтось вважає, що кинути палити не в його силах, а хтось час від часу робить спроби, але повертається до шкідливої звички. Але є й ті, кому вдалося кинути палити раз і назавжди.

Будьте з собою чесним та усвідомте, що паління – це добровільне отруєння свого організму. Тож в чому проблема відмовитись від того, що тобі шкодить? Відповідь лежить на поверхні – це психологічна залежність. Щоб кинути палити, перш за все необхідно зрозуміти, що куріння більше психологічна залежність, ніж фізична.

Нікотин викликає звикання і формує залежність надалі, а як тільки він виходить з організму – курець відразу тягнеться за наступною сигаретою. Бажання курити обумовлено фізичною потребою. Але ж ті хто не палять не мають такої потреби.

Однак перетерпіти фізичну тягу легше, ніж психологічну ломку. Куріння набуває важливої ролі в житті курця. Це стає певним ритуалом. Курець не представляє багатьох повсякденних справ без сигарети: хтось за звичкою закурює цигарку за чашкою кави або в компанії друзів, інші курять через стрес на роботі або після прийому їжі. Це важлива частина життя, традиція якщо можна так сказати. Найчастіше у курців спроби кинути палити зазнають невдачі через психологічну залежність.

Існують методи відмови від сигарет, серед яких кожен знайде той самий, правильний і ефективний спосіб кинути курити раз і назавжди.

Щоб кинути палити необхідно дві речі: бажання і сила волі.
Нічого не допоможе, якщо щиро не бажати позбутися сигарет. Правильний внутрішній настрій допоможе досягти поставленої мети.

З чого почати відмову від сигарет?

• Поставити мету – позбутися згубної звички раз і назавжди. Зрозуміти, що до цієї цілі необхідно йти крок за кроком прикладаючи зусилля.
• Зміцнювати силу волі. Процес буде проходити легше і ефективніше, якщо приділяти увагу здоровому способу життя. Спорт і активні заняття допоможуть зміцнити силу волі.
• Мінімізувати стрес і вчитися справлятися з ним без сигарет. Тут важливо замінити шкідливий ритуал на корисний.
• Знайти стимул заради чого варто кинути палити. Міцне здоров’я, здоровий спосіб життя, економія грошей, заради партнера і т.д.
• Не шукати заміну сигаретам: таблетки, пластирі, електронні та парові сигарети, інше.

Якщо дотримуватися цих принципів, то можна самостійно кинути раз і назавжди.

Але бувають і запущені випадки, коли необхідні додаткові методи. В такому випадку необхідно підключати наступні варіанти:

• Звернутися за допомогою до лікаря-нарколога. Консультація дипломованого фахівця дасть розуміння оптимального вирішення проблеми.
• Скористатися альтернативним методом – кодування. Психотерапевт під гіпнозом може дати потрібну установку.
• Метод Акупунктури. Відома східна практика акупунктури, яка пригнічує і активізує ті чи інші центри.
• Метод Аллена Кара. Метод давно довів ефективність, з його допомогою кидає курити до 95%. Почати можна з його книги «Як кинути курити».

Досягти успіху буде легше, якщо поєднувати методи між собою і створити свій шлях до позбавлення, який підходить саме Вам. Бажання і настрій – найважливіші речі в процесі роботи над собою.

You cannot copy content of this page