fbpx

Як можна обдурити почуття голоду

Причин підвищення апетиту може бути багато – від фізіологічних до психологічних. Стрес, втома, неприємності і навіть погана погода можуть викликати почуття голоду. І, звичайно, для того, щоб тримати себе в руках, потрібна сила волі.

Банан, м’ята або яблуко
Американським дієтологів вдалося виявити взаємозв’язок між ароматами і апетитом. В експерименті взяли участь 3000 чоловік. Випробовувані перед їжею нюхали яблука, банани або м’яту, в результаті вони з’їдали менше і, як наслідок, скидали зайву вагу.

Кольори
Відомо, що синій колір сприяє зниженню апетиту, а червоний, помаранчевий і жовтий, навпаки, його пробуджують.

Прогулянка
Згідно з дослідженнями шотландських вчених, прогулянка на свіжому повітрі перед їжею знижує відчуття голоду. Вся справа в насиченні організму киснем. Якщо у вас немає можливості прогулятися, то можна зробити кілька глибоких вдихів і видихів або зарядку з нахилів і присідань.

Їсти в тиші
Коли людина їсть під музику або при включеному фільмі або серіалі, вона захоплюється і з’їдає більше. До того ж, в такі моменти складно втриматися від чогось солодкого або жирного.

Чистка зубів
Після прийому їжі краще відразу почистити зуби. Тоді вам не захочеться ще раз влаштовувати перекус.

Related Post

Українців попередили про ризик заразитися коронавірусом і грипом одночасноУкраїнців попередили про ризик заразитися коронавірусом і грипом одночасно

Ризик зараження коронавірусом і грипом одночасно можливий, але як буде протікати захворювання, поки невідомо. Про це попередили інфекціоністи. Коронавірус – нове захворювання, і про нього відомо ще не все, в

Чи можна носити чуже взуття? Прикмети…Чи можна носити чуже взуття? Прикмети…

Езотерики стверджують, що будь-яка особиста річ, в тому числі і взуття, при тривалому контакті з господарем збирає на собі його енергетику, «запам’ятовуючи» все погане і хороше, що відбувається з людиною.

facebook