Як правильно обрати курячу грудку

Дивлячись на курячі грудки, на наших прилавках іноді просто неможливо уявити якого розміру була курка. Аж надто великі. Наскільки безпечний такий продукт, і як обрати все-таки кращий?

На прилавках магазинів курячі грудки представлені в різноманітності – зі шкіркою і без, з кісточками і філе. Найдорожче – філе без шкіри – перед його приготуванням не потрібно витрачати час на оброблення, виробник вже все зробив за вас.

Якщо ж з грудок ви збираєтеся зварити бульйон, краще взяти грудку не тільки зі шкіркою, але і на кістці. Вона і коштує дешевше, та й суп у вас вийде більш наваристим. Але в будь-якому випадку, м’ясо курячих грудок має бути пружним, волокна щільними, без синців та порізів.

Краще вибирати грудки середнього розміру з рівними краями

Якщо ви купуєте грудки на вагу, радимо не тільки цікавитися у продавця термінами придатності, а й перевіряти документацію на продукт. Інакше гарантії того, що перед вами дійсно свіже м’ясо немає ніякої. Як говоритися, довіряй, але перевіряй.

Якщо ж ви віддаєте перевагу грудкам в заводській упаковці, уважно подивіться на неї з усіх боків. Упаковка повинна бути чистою, на ній повинна бути вказана вся інформація про виробника, терміни придатності і правила зберігання продукту.

Натисніть на куряче філе пальцем, якщо сліди не пропадають, значить, птиця була повторно заморожена. Якщо філе грудки вразило вас гігантської величиною, не поспішайте радіти, можливо, виробник накачав птицю розсолом для збільшення ваги, або курочку годували гормональними добавками для зростання. Краще вибирати грудки середнього розміру з рівними краями, без дефектів і м’язових розривів.

До речі, і на вагу і в упаковці охолоджені грудки на прилавку повинні зберігатися при температурі від 0 до +2 градусів.

Зберігатися м’ясо повинно в спеціальній вітрині-холодильнику. Термін реалізації охолоджених грудок всього 5 діб. І якщо на упаковці вказані великі терміни, значить, без консервантів справа не обійшлася.

До відома: бувають випадки, коли продавці розморожують імпортну курятину і продають філе курячих грудок під виглядом охолоджених. Цю маніпуляцію видасть в’ялий вигляд товару.

You cannot copy content of this page