Як швидко зварити квасолю. Це виявилося дуже просто

Квасоля це смачний і поживний продукт, який мені дуже подобається. Але я люблю її їсти, а не готувати. Люблю, коли хтось готує і пригощає мене.

Чому?
Поясню.

Мене лякає те, що вона довго вариться. Вірніше лякало. Так було до недавнього часу, поки олин випадок не допоміг мені переконатися в зворотному.

Справа в тому, що я люблю супи, які швидко готуються, максимум 30 хвилин. Днями мені страшенно захотілося щей з квасолею. Задумано-зроблено. Замочила квасолю на ніч у холодній воді, щоб до обіду наступного дня зварити свіжий супчик.

За моїми планами я повинна була години за два до обіду поставити варити квасолю.

Але сталося непередбачене. У нашому селищі відключили світло і включили його безпосередньо в обід. Будинок у нас електрифікований, тому інших способів зварити суп у мене не було.

О пів на першу світло дали. Я подумала, що замочена квасоля звариться швидко, але не так сталося як гадалося. Тоді я звернулася за порадою до дочки, вона частенько пригощає мене дуже смачною квасолею. Вона підказала мені, як швидко зварити квасолю. Це виявився дійсно відмінний метод.

Тепер завжди буду їм користуватися.
Отже, спочатку потрібно налити зовсім небагато води і дати квасолі закипіти. Як тільки вода закипить, додати чашку холодної води. Дати закипіти і додати ще чашку холодної води. Таку операцію повторити 3-4 рази.

У мене це зайняло приблизно 20 хвилин. Через зазначений час я спробувала квасолю і зрозуміла, що вона готова і можна запускати картоплю і варити борщ. Весь час приготування у мене зайняв  40 хвилин. Мені здається, що для квасоляного супу це дуже швидко.

Як швидко зварити квасолю. Це виявилося дуже просто

Потім я прочитала, що є ще один метод зварити квасолю швидко, додавши у воду соду на кінчику ножа. Але цей метод я випробую в наступний раз.

You cannot copy content of this page