ЯК СМАЖИТИ ЗАМОРОЖЕНІ КОТЛЕТИ

Заморожені котлети тепер смажу тільки так! За цією технологією можна смажити будь-які заморожені котлети: як домашнього виробництва, так і куплені. Мені цей спосіб смаження дуже сподобався: з морозилки і відразу на сковороду! Можу сказати, що котлети вийдуть більш соковитими.

ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1. Для приготування знадобляться: рафінована соняшникова олія і заморожені котлети. Котлети можуть бути як власного приготування, так і промислового виробництва – вибирати тільки вам.

Крок 2. Якщо на котлетах пристойний шар інею, його потрібно акуратно видалити, щоб не пошкодити паніровку, якщо вона є. Цей крок більше відноситься до покупних котлет, ніж до домашніх. Ось такий, зовсім непримітний шар інею, видаляти немає необхідності.

Крок 3. Візьміть сковороду з антипригарним покриттям і середніми по висоті бортами. Поставте її на сильний вогонь і гарненько прогрійте пару хвилин, поки що суху.

Крок 4. У гарячу сковороду налийте олію без запаху і прогрійте  20 секунд. Вогонь зменшіть до середнього. У процесі смаження можна буде доливати масло по необхідності.

Крок 5. Викладіть заморожені котлети в сковороду і відразу ж накрийте кришкою! Волога почне моментально випаровуватися, потрапивши на розпечене масло. Бризки будуть – це 100%. Бережіть руки. На середньому вогні смажте котлети під закритою кришкою протягом приблизно хвилини. А потім (і це моя головна хитрість) просто посувайте котлети лопаткою з місця на місце, не перевертаючи їх, а просто відновивши їх вільне ковзання. Це збільшить шанси котлет НЕ пригоріти.

Крок 6. Потім переверніть котлети. Можна додати ще олії. Накрийте кришкою і залиште ще на хвилину. Потім знову наша хитрість – рухаємо котлети лопаткою, і знову накриваємо. Ось після цього котлети можна буде перевертати кожні дві хвилини аж до готовності. Вогонь так само – середній.

Крок 7. Коли котлети вже добре підрум’яняться, кришку можна прибрати. Поступово котлети повністю прожаряться всередині. В цілому я смажила свої протягом 15 хвилин, перевертала точно більше 4 разів, але у всіх буде по-різному.

Цікаво, я одна раніше думала, що правильно смажити заморожені котлети – це значить попередньо розморозити їх ?! У мене в такому випадку котлети зазвичай виходили сухуватими …

Ці ж котлети вийшли соковитими, але, в той же час, мали досить пристойно-хрустку і апетитно-рум’яну скоринку. Тобто вони виходять не варені, не тушковані (чого я боялася), а саме смажені!

Я не претендую на істину в останній інстанції, що спосіб, зазначений тут – єдино правильний спосіб смаження заморожених котлет! Просто, якщо той спосіб, який зазвичай використовуєте ви, вас з яких-небудь причин не влаштовує, то сміливо спробуйте цей! Буду щиро рада, якщо він вам стане в нагоді.

You cannot copy content of this page