fbpx

Як вас обманюють стоматологи

Люди, що піклуються про своє здоров’я, намагаються відвідувати стоматологів регулярно. І не випадково: від здоров’я зубів залежить здоров’я багатьох інших органів.

Однак послуги хороших зубних лікарів коштують досить дорого, і часом вкрай важко визначити, чи дійсно нам потрібно мати послугу, яку пропонує медик.

Про найпоширеніші виверти недобросовісних стоматологів

Видаляють зуб тільки заради імплантації
Професійним стоматологам відомо, що імплантація необхідна лише в тому випадку, коли від зуба нічого не залишилося. Якщо ж є хоча б невелика можливість його врятувати, медик повинен докласти всіх зусиль для цього.

Спраглі наживи медики нерідко діагностують множинний карієс або пародонтит здоровим пацієнтам. За карієс, наприклад, можуть видавати пігментну пляму на емалі зуба, яка не потребує лікування. Для того, щоб не попастися на цей прийом, попросіть медика показати вам уражену ділянку за допомогою внутрішньоротової відеокамери. Вона допоможе вам розгледіти ротову порожнину в деталях і з’ясувати, обманює вас лікар чи ні.

В кінці лікування ціна виявляється в рази більша за ту, про яку вам повідомляли

Перш за все ви повинні вимагати від лікаря пояснень. Не виключено, що лікування дійсно зажадало більше витрат.

Однак в цьому випадку стоматолог повинен чітко аргументувати, для чого йому знадобилися ті чи інші матеріали і на основі яких досліджень він прийняв рішення про таке лікування. Якщо ж пояснення лікаря здадуться вам сумнівними, ви маєте право заплатити лише ту суму, яку вам нарахували спочатку.

Related Post

Як залишатися бадьорим весь деньЯк залишатися бадьорим весь день

Прокинутися рано вранці – це ще півсправи. Більш складне завдання – не спати на ходу протягом дня. Хороший міцний нічний сон – це запорука бадьорості, тому потрібно як слід висипатися.

Гірка правда про молоко – чому воно перестало прокисати?Гірка правда про молоко – чому воно перестало прокисати?

Далеко не все молоко на полицях магазинів натуральне. Закони природи порушені: молоко більше не скисає. Найчастіше, постоявши зайвого часу, молоко стає гірким. З улюбленого продукту вже не зробиш домашній кисляк.

Розкрито способи підготувати організм до другої хвилі коронавирусуРозкрито способи підготувати організм до другої хвилі коронавирусу

Лікарі, дали українцям декілька порад, як підготувати свій організм до можливої ​​другої хвилі коронавирусу. В першу чергу, зазнають лікарі, слід пам’ятати, що імунітет у людини однаковий в усі сезони. Тому

facebook