Перейти до вмісту

Як залишатися бадьорим весь день

Прокинутися рано вранці – це ще півсправи. Більш складне завдання – не спати на ходу протягом дня.

Хороший міцний нічний сон – це запорука бадьорості, тому потрібно як слід висипатися. Для цього слід лягти спати раніше. Найміцніший і здоровий сон, як кажуть лікарі-імунологи триває з одинадцятої вечора до четвертої години ранку, тобто бажано до півночі вже бути в ліжку. Але тут є один нюанс – рішення лягати спати раніше потрібно прийняти твердо, і строго дотримуватися режиму, інакше заснути в таку пору Ви просто елементарно не зможете. Не дивіться перед сном телевізор, а почитайте що-небудь. Якщо телевізор збуджує нервову систему, то книга, навпаки, розслабляє.

Спіть в повній темряві, найкраще в непроглядній. Якщо Ви погано засинаєте, то навіть приглушене світло буде заважати відходити до сну.

Для того, щоб прокинутися рано вранці без проблем, потрібно налаштувати свою підсвідомість на правильну хвилю. Повторіть про себе кілька разів «Я встану в такий-то час». Спочатку це буде непросто, але з часом можна звикнути.

Похмурим вогким ранком встати важко. Приготуйте собі звечора щось приємне. Для того щоб ранок зустрів більш доброзичливо. Наприклад, це може бути смачна булочка до чаю, приємна мелодія на комп’ютері.

Після того, як сигнал будильника спрацював, не чіпайте телефон і залиште його в спокої. Навіть переставивши будильник ще на п’ятнадцять хвилин, все одно міцно заснути вже навряд вдасться, а час буде втрачено. Музика на будильнику повинна стояти приємна для слуху. Не варто ставити виття сирени.

Найкраще спати в кімнаті, яка вранці добре освітлюється. У будь-якому випадку, прокинувшись, потрібно відразу відчинити щільні штори і впустити в приміщення світло.

Якщо подумати з самого ранку, відразу після пробудження про щось хороше, то день пройде легше. Наприклад, про свою майбутню шикарну автівку або чесно зароблену відпустку. Налаштовують на позитивну хвилю думки про майбутні приємні вечірні справи, наприклад, про побачення або про танцювальну секцію. Загалом, про ті речі, які Ви робите із задоволенням.

Більшість людей насамперед йдуть на кухню поставити чайник або зробити каву, тому потрібно подбати про бадьоре оформлення цього місця. Стануть в нагоді яскраві фіранки – жовті, рожеві, помаранчеві або інших сонячних відтінків, посуд яскравого кольору. Обов’язково відкрийте кватирку – свіже повітря прекрасно бадьорить.

Для того щоб остаточно прокинутися, потрібно прийняти прохолодний душ або хоча б кілька разів сполоснути обличчя холодною водою.

Секс вранці бадьорить краще, ніж будь-яка зарядка, це доведений факт.

Щоб краще сконцентруватися на робочому місці, стануть в нагоді ароматні ефірні масла – масло м’яти, евкаліпта, чайного дерева або розмарину. Для того щоб відчути тонізуючий ефект, потрібно вилити в аромалампу кілька крапель олії і підпалити свічку в ній. Цитрусові масла мають більш слабкий ефект, але теж допоможуть підняти настрій. Добре зарекомендувала себе суміш кориці і лимона. Як варіант можна носити аромакулон.

Якщо тіло людини тривалий час знаходиться без руху або робить щось одноманітне, то мозок теж втомлюється від однотипних рухів. М’язові затиски шкідливі не тільки для тіла і хребта, але і для нервової системи, яка, як відомо, керує всім організмом. Варто трохи порухатися – підтягнутися, якщо є можливість прогулятися, виконати невеликі справи, наприклад, полити квіти.

Доведено, що якщо яка-небудь робота приносить задоволення, то її виконують швидше і з великим азартом. Тому потрібно постаратися знайти навіть у найнуднішій і важкій справі щось приємне.