Які ознаки сигналізують про довголіття

Збалансоване харчування, фізичні навантаження і відмова від шкідливих звичок – на думку медиків, саме такий спосіб життя сприяє довголіттю. Однак існує ряд ознак, за рахунок яких людина може прожити довше життя, і вони не завжди пов’язані зі здоров’ям. Як зрозуміти, що ви – майбутній довгожитель?.

Ви виглядаєте молодше за свої роки

Ні в якому разі не всім ровесникам можна дати один і той же вік: одні виглядають на 5-7 років молодше, а інші – на 10 років старше. Ще більш дивно те, що таке може відбуватися і серед близнюків. Група данських учених спостерігала за 187 парами близнюків з 2001 по 2013 роки. В ході дослідження з’ясувалося, що близнюки, які виглядали молодше, жили довше за своїх братів або сестер.

Ви народили пізніше 33 років

На думку деяких вчених, жінки, які народили на четвертому десятку і пізніше, можуть прожити дуже довге життя. Експерти пов’язують цей факт з роботою репродуктивної системи: її повільне старіння відбивається на старінні всього організму.

Ви правша

Деякі вчені в ході ряду досліджень прийшли до висновку, що правші серед дорослих людей і легкоатлетів живуть довше, ніж лівші.

Ви висока жінка

Зріст чоловіка ніяк не впливає на тривалість його життя. І в той же час високі жінки, як відзначають багато експертів, частіше доживають до віку 90 років.

У вас немає жиру на животі

Навіть якщо людина не страждає надмірною вагою, жир на животі може спровокувати деякі захворювання серця, які відіб’ються на тривалості життя. Таке припущення висунули вчені, що спостерігали за групою пацієнтів протягом 16 років. На думку фахівців, жир на животі входить в число найбільш небезпечних жирових відкладень.

You cannot copy content of this page