Яку постільну білизну обрати влітку? Гід по тканинам

А Ви помічали, що якщо засинати на якійсь незручній подушці то на ранок болить шия і відчуття приємного сну немає?

Так само має значення постіль на якій ми спимо. Якщо Ви, наприклад, алергік, а Ваша постіль із синтетичної тканини, то невдалий сон гарантовано.

А буває таке, що влітку Ви начебто спите під легким простирадлом, а вночі все одно спекотно? Відповідь проста –  все залежить від тканини. Якщо вона за своїми властивостями віддає тепло, то і спати буде спекотно.

Тому перед тим як відправитися за покупкою новесенької постільної білизни, радимо ознайомитися з нашим списком тканин:

Льон. Комплект постільної з такої тканини в холодні дні подарує тепло, а в жаркі прохдаду. Є природнім антисептиком, фахівці радять цей варіант алергікам і людям, що страждають захворюваннями шкіри. Прослужить дуже довго.

Сатин. Приємна для шкіри тканина, добре вбирає і віддає вологу. Не прилипає і не ковзає на ліжку. Згодом стає все м’якше.

Бязь. Практичний економ варіант, який не вимагає особливого догляду. Незважаючи на широкий вибір кольорів, така постіль виглядає скромно.

Ситець. Економний варіант. Комплект буде недовговічним. Швидко линяє і рветься. Спати на такій білизні незручно, простирадла скручуються на ліжку.

Шовк. Добре пропускає повітря, надає охолоджуючу дію на шкіру, добре вбирає вологу і має бактерицидні властивості.

Батист. Легка і повітряна тканина, спати на такій дуже приємно. Із мінусів – недовговічність і дуже висока ціна.

Полікоттон. Не любите прасувати? Тоді ця білизна для вас. Доглядати просто, а служить довше традиційної. Через синтетичні домішки така тканина гірше пропускає повітря, тому для літа такий варіант не підходить. Не рекомендується алергікам. При покупці зверніть увагу на склад, чим більше бавовни – тим краще. Високий вміст синтетики буде викликати статичну електризацію волосся.

Сподіваємося, що наші поради стануть Вам у нагоді. Будьте здорові та солодких снів.

You cannot copy content of this page