Їжа для розуму: продукти, які покращать роботу мозку

Правильне харчування – запорука гарної роботи мозку і поліпшення пам’яті, а також стрункої фігури і позитивного настрою.

Волоський горіх – містить провітамін А, вітаміни В, С, калій, кальцій, залізо, магній та інші. Незважаючи на підвищений вміст жирів волоський горіх допомагає знизити рівень холестерину в крові. Вживання волоського горіха благотворно впливає не тільки на роботу мозку, але і на серцево-судинну систему.

Жирна риба – до таких видів відносяться: палтус, сайра, скумбрія, сьомга, севрюга, сом, минь і інші. Вони багаті вітамінами A, D, E, а також, Омегою-3, яка знижує ризик утворення тромбів і покращує кровопостачання капілярів. Вживання її покращує стан шкіри, кісток і кишечника.

Чорниця і лохина – крім поліпшення роботи мозку, ці види ягід допомагають при проблемах із зором і знижують ризик розвитку раку, за рахунок речовин, що входять до їх складу: антиоксидантів, амінокислот, клітковини, вітамінів A, B, C, D і інших.

Брокколі, шпинат – володіють високим вмістом вітаміну А, К, лютеїн і клітковина, які дуже добре впливають на роботу мозку.

Помідори – потужний антиоксидант, який допомагає ще й регулювати роботу нервової системи і мають антибактеріальну дію.

You cannot copy content of this page