Заправка для вінегрету, класична з гірчицею

Максимально пікантна заправка для улюбленого салату. Саме з такою заправкою французи спочатку і придумали наш улюблений вінегрет. Згодом рецепт заправки спростився до мінімуму: залишилося тільки масло. А я пропоную оцінити, який же на смак вінегрет з автентичною заправкою!

ІНГРЕДІЄНТИ

  • соняшникова олія 5
  •  сіль 0.5
  • цукор 0.5
  • гірчиця 0.5
  • винний оцет червоний 2
  • перець чорний мелений за смаком

ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1. У соусник додайте сіль, цукор і гостру гірчицю. Гірчиця в рецепті цієї заправки грає важливу роль з надання пікантності. Сіль в заправку можна і не додавати, а посолити салат до смаку вже в салатник.

Крок 2. Додайте в соусник наступний інгредієнт – винний оцет. Він може бути як білим, так і червоним, різниці немає. До речі, цікавий момент: назва салату “Вінегрет” походить від французького “Vinaigre”, що означає саме “Оцет”.

Крок 3. Слідом додайте олію. Краще, звичайно, буде взяти ароматну соняшникову олію. Це дуже традиційний продукт, і саме завдяки йому заправка збагатиться ароматом соняшникового насіння. Якщо ви не любите таке масло, то підійде і рафінована.

Крок 4. І останній етап – гострий мелений перець. Я використовую чорний мелений перець. Краще буде використовувати мелений перець. Він має незрівнянний аромат.

Крок 5. Перемішайте заправку. Звертаю вашу увагу на те, що гірчиця, оцет і масло мають різну щільність. Через це гірчиця завжди буде осідати під власною вагою на дно соусника. Тому перемішати заправку до однорідності навряд чи вийде. На цьому заправка готова! Залишилося тільки заправити нею вінегрет і можна подавати до столу.

Ця заправка виходить максимально пікантною і ароматною, в ній безліч смаків, починаючи від солодкого і кислого і закінчуючи гострим. Тому я рекомендую почати заправляти салат зі столової ложки заправки на одну порцію. Перемішайте і спробуйте салат. Якщо є необхідність, додайте ще заправки.

Related Post

Пити можна: як очистити воду з під крана в домашніх умовахПити можна: як очистити воду з під крана в домашніх умовах

Найчистіша водопровідна вода в світі тече з-під крана в Фінляндії, Норвегії, Ісландії, Швеції, Швейцарії, а також у Франції П’ять способів, які допоможуть очистити воду, не вдаючись до покупки дорогих фільтрів.

Стакан фаршу і кабачки: можна готувати всю осінь і не набридаєСтакан фаршу і кабачки: можна готувати всю осінь і не набридає

З склянки фаршу і кабачків можна приготувати відразу дві смачних страви: кабачкові гнізда, кабачки з томатом і фаршем. Робити їх можна хоч всю осінь і чергувати – вони просто не

12 ознак того, що Вам терміново потрібно зав’язувати з кавою12 ознак того, що Вам терміново потрібно зав’язувати з кавою

Любите каву? Ну а хто ж не любить. А чи знаєте Ви міру? Рекомендуємо негайно обмежити вживання кави, якщо: • Ви гризете нігті інших людей • Ви можете друкувати 300

facebook